Browar Tarnobrzeg: złóż zamówienie online i wesprzyj lokalnych przedsiębiorców!

Pierwsze miesiące 2020 roku zapamiętamy jako okres globalnej walki z wirusem, który przez swoją zjadliwość rozprzestrzenił się na niespotykaną dotąd skalę. Skutki pandemii dla firm i przedsiębiorców są tragiczne. Jedną z branż, która najbardziej ucierpi jest gastronomia.

Lokale gastronomiczne muszą wykazać się dużą elastycznością i pomysłowością. Oprócz restauracji i barów, które z dnia na dzień zaczęły oferować jedzenie na dowóz i wynos, o klienta starają się również puby i sklepy z piwem, lokalne browary oraz winiarnie. Dowóz swoich produktów oferują także nasi lokalni przedsiębiorcy z Browaru Tarnobrzeg.

– Z uwagi na panującą pandemię nasza produkcja całkowicie stanęła a sprzedaż uległa dramatycznemu spadkowi. Puby, restauracje oraz multitapy, które stanowiły znaczną część naszej sprzedaży zamknięto. Sklepy koncentrują się na produktach pierwszej potrzeby. Festiwale piwne, na których mieliśmy wystąpić – odwołano. Jesteśmy w bardzo trudnym momencie, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w tym trudnym dla wszystkich czasie – apelują tarnobrzescy browarnicy.

Można wspomóc tarnobrzeski Bawar robiąc zakupy online. Zamówienia można składać poprzez formularz na stronie: www.browartarnobrzeg.pl oraz telefonicznie: +48 536 487 921. Informujemy, że uruchomiona została sprzedaż piwa online na terenie całej Polski.

Przypominamy, że tarnobrzeskie piwa można kupić:

Piwa Regionalne Tarnobrzeg
Stacja Paliw Eurobenz
SHOT Market Alkohole
Monopoli-Alkohole
Prohibicja-Imperium Alkoholi Tarnobrzeg
Delikatesy Centrum
Al.Capone Specjaliści od alkoholu
Piwa Świata Rzeszów, Joselewicza 6
– Dobry Trunek Nowa Dęba
Piwna Spiżarnia

Zachęcamy! Pozwólcie Im przerwać…

Fot. Mariusz Twaróg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *