Całe podium dla zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg

Trójka zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg na podium Turnieju o Indywidualne Mistrzostwo ALTS w Tarnobrzegu sezon 2018/2019.

Po zdobyciu Mistrzostwa przez drużynę IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg w sezonie 2018/2019 w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu, nasi zawodnicy odnieśli kolejny sukces rywalizując o tytuł Indywidualnego Mistrza Ligi. Zdobyli wszystkie trzy miejsca na podium. Nowym mistrzem został Grzegorz Jeż z IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg, który w ćwierćfinale wygrał 3:2 z Tomaszem Tetlą, a w półfinale pokonał 3:1 Łukasza Kasprowicza, obaj Tornado Team. W finale po zaciętym meczu Jeż zwyciężył 3:2 z Sylwią Stalą z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg.

13 letnia Sylwia była rewelacją turnieju. Pokonała bowiem bardziej doświadczonych zawodników, w ćwierćfinale 3:1 Pawła Kosa MTS Grębów, a w półfinale po emocjonującym meczu 3:2 (12:10 w piątym secie) wygrała z dwukrotnym indywidualnym mistrzem ligi z poprzednich sezonów – Jakubem Łochem z IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg. Kuba w małym finale w meczu o trzecie miejsce 3:1 ogrywa Łukasza Kasprowicza z Tornado Team i cale podium należało do IKS Jezioro Tarnobrzeg.

Turniej pocieszenia rozgrywany dla zawodników, którzy nie awansowali do najlepszej szesnastki, wygrał Jacek Morzycki z Paragraf Tarnobrzeg pokonując 3:2 Łukasza Delektę z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg.

Klub kieruje podziękowania dla Michała Piekarczyka, Janusza Malarza, Artura Romana i innych osób, które pomagały podczas turnieju. Podziękowania także dla Drukarni Nadwiślańska Plus A. Hędrzak, M. Sławek S.C. z Tarnobrzega, Aga Sport z Gliwic, Modest z Łodzi, Spółdzielni Socjalna Konar – Bar Domowe Jadło z Tarnobrzega.