Copernicus, noc i andrzejki!

Od pięciu lat Stowarzyszenie Copernicus działające przy Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu zaprasza dzieci mniejsze i większe na lekcje inne niż wszystkie, bo po godzinach zajęć dydaktycznych.

W wydarzeniu uczestniczyło sześćdziesięcioro uczniów. Malowali lampiony, wróżyli z wosku, ćwiczyli tabatę z instruktorką fitness Sandrą Jurkowską, tańczyli. – Zaprosiliśmy również dzieci na ciepły poczęstunek, by do wspólnej zabawy starczyło im sił – mówi Elżbieta Bogobowicz, prezes stowarzyszenia.

– Bardzo dziękuję członkom Stowarzyszenia Copernicus za zorganizowanie tak fantastycznej imprezy dla naszych dzieci. Szczególnie doceniam ich zaangażowanie, ponieważ sama wiem, ile pracy i czasu potrzeba na jej przygotowanie. Z podziwem obserwuję działalność tego stowarzyszenia. To wyjątkowe, że członkowie Copernicusa chcą poświęcać swój wolny czas dla młodej społeczności „Czwórki”. Radość dzieci jest dla mnie bezcenna – wyznaje,  pełna wdzięczności Iwona Ćwik, rodzic i przyszły członek stowarzyszenia.

„Noc z Copernicusem” to jedno z działań jakie organizacja przygotowuje z myślą o uczniach. W wydarzenia włączają się rodzice, pracownicy, ale i przyjaciele szkoły z całego Tarnobrzega.

Fotorelacja z wczorajszej „Andrzejkowej Nocy z Copernicusem 2019”

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Info. Monika Stojowska
Fot. Monika Stojowska, Elżbieta Bogobowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *