Dziennikarskie rozgrywki. Kibicujmy redaktorom!

W Tarnobrzegu, w dniach od 27 do 28 listopada odbędą się Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie Stołowym. Nasze miasto jest niewątpliwie stolicą tego sportu, za sprawą królowych tenisa stołowego – zawodniczek KTS Enea Siarka Tarnobrzeg.

Zamienią klawiatury komputerów, mikrofony na tenisowe rakietki, zamiast ciętym językiem popiszą się mocnym serwisem! Doskonale radzą sobie z zawiłymi tematami, trudnymi rozmówcami, czy podobnie okiełznają piłeczki pingpongowe?

– Do rywalizacji stanie 11 reprezentantów redakcji z całej Polski. Do udziału zgłosili się dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni. Z Tarnobrzega zobaczymy reprezentantów Tygodnika Nadwiślańskiego i Radia Leliwa. Spodziewamy się pasjonującego widowiska – do kibicowania dziennikarzom zaprasza Bogusław Szwedo, prezes Radia Leliwa, który wraz ze Zbigniewem Nęckiem, szkoleniowcem zawodniczek KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, podjęli się organizacji mistrzostw. Organizację wydarzenia wspierają także: Miasto Tarnobrzeg, Enea i Polski Związek Tenisa Stołowego.

Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym rozegrane zostaną w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Godziny rozgrywek na plakacie.

tenis stoowy mistrzostwa polski dziennikarzy 683x1024 - Dziennikarskie rozgrywki. Kibicujmy redaktorom!

Info. UM. Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *