Formularz uwag dotyczący płatnego parkowania w centrum Tarnobrzega

W ramach prowadzonej kampanii informacyjnej w sprawie ustanowienia w Tarnobrzegu stref płatnego parkowania, Urząd Miasta Tarnobrzega otwiera się na dyskusję mieszkańców. Wszelkie opinie i oceny na temat prezentowanych rozwiązań można przesyłać do magistratu za pomocą specjalnego formularza. Adres do niego umieszczony został poniżej.

https://forms.gle/XARBY3fYKNUi3kr79

Formularz udostępniony jest dla mieszkańców przez kolejne 4 dni, do piątku 7 lutego 2020 roku. 

Uwagi będzie można również wnieść osobiście, w specjalnie uruchomionym punkcie konsultacyjnym, zlokalizowanym w budynku Straży Miejskiej, przy ul. Mickiewicza 7a, gdzie w najbliższy wtorek i środę (tj. 4 i 5 lutego 2020 roku), w godzinach 13.00-19.00, dyżurował będzie komendant straży miejskiej. Do wglądu będą mapki oraz projekty uchwał.

Poniżej przedstawiamy rozwiązanie proponowane przez tarnobrzeski magistrat, które wniesione zostałyby pod obrady Rady Miasta, może nawet już podczas najbliższej marcowej sesji. Celem kampanii jest poinformowanie o proponowanych rozwiązaniach mieszkańców Tarnobrzega oraz zebranie ich opinii i ocen, które posłużą do rzetelnego opracowania projektów uchwał w sprawie ustanowienia odpłatności za parkowanie w mieście.


Szczegóły dotyczące stref płatnego parkowania ⇓

Info. UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *