Fundacja Pani Róża

W kwietniu bieżącego roku Fundacja Pani Róża obchodziła swoje trzecie urodziny. Jest to dla nas nie tylko ważne i piękne wydarzenie, ale także okazja do rozpoczęcia nowego etapu.

Jaki mamy cel? Jesteśmy przekonane, że jeśli kobiety będą pewne swojej wartości i godności to będziemy mieć zdrowsze rodziny, szczęśliwe dzieci i trwałe małżeństwa. Dlatego chcemy wspierać matki pracujące i pozostające w domu z dziećmi, kobiety powracające z zagranicy i młode osoby wkraczające na rynek pracy. Chcemy powiedzieć im: idźcie za głosem serca i dzielcie się swoimi talentami, a my postaramy się wesprzeć Was w Waszych inicjatywach i pomysłach. Zapewniamy pomoc w rozwoju aktywności zawodowej, promujemy ideę dobroczynności, równowagę między życiem zawodowym i rodzinnym, ideę ekonomii społecznej oraz współpracę między przedsiębiorstwami i instytucjami III sektora.

Jak działamy? Aby przeczytać o spotkaniach i warsztatach, które odbywały się dotychczas serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.paniroza.org.  Tymczasem idziemy do przodu z nowymi pomysłami i nową energią.

Przede wszystkim bardzo cieszymy się z otwarcia tarnobrzeskiego oddziału fundacji. Mieścić się on będzie na ul. Sandomierskiej 5a (była siedziba BOŚ). Nasze lokum jest w trakcie intensywnych przygotowań i już wkrótce będziemy mogły zaprezentować Wam nasze odnowione wnętrza – będzie naprawdę pięknie! Już w maju oficjalnie otworzymy drzwi fundacji dla każdego, kto będzie chciał do nas przyjść na kawę i pogaduchy. Już teraz gorąco zapraszamy!

Co będzie się u nas działo? Kiedy prace remontowe dobiegną końca? – o tym (i nie tylko o tym) będziemy informować na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Dlatego, aby być na bieżąco, a przy tym otrzymywać dzienną porcję ciekawych, motywujących i ważnych materiałów, zapraszamy na Facebook, Twitter i Instagram Fundacji Pani Róża.

31960233 1745525805538710 5397165666337816576 o 1024x576 - Fundacja Pani Róża

A już dziś zapraszamy na cykliczne spotkania nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Kijki i pogaduchy, czyli najbardziej pozytywny nordic walking na Podkarpaciu! Pani Róża zaprasza Panie w każdym wieku, które w czwartkowe poranki chcą zacząć dzień od odrobiny ruchu w miłym towarzystwie. Korzystając z uroków wiosny fundacja pragnie zaprosić do aktywności, z której płynie zdrowie i dla ciała i dla umysłu.

Start – każdy czwartek, wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie o godzinie 8.15.

Zespół Fundacji Pani Róża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *