Jarmark Bożonarodzeniowy w Tarnobrzegu

Już w najbliższy weekend, prezydent miasta oraz Stowarzyszenie ESTEKA zapraszają na Tarnobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach od 7 do 8 grudnia, tradycyjnie na placu Bartosza Głowackiego.

– Jak co roku zapachnie piernikiem, czekoladą i choinką, zabłysną świąteczne ozdoby, nie zabraknie pomysłów na wyjątkowe bożonarodzeniowe prezenty. Do udziału w jarmarku zgłosili się nie tylko rodzimi wystawcy, producenci rękodzieła i wytwórcy świątecznych łakoci. W tym roku spodziewamy się kupców i rękodzielników z Białej Podlaskiej, Jarosławia, Kielc, Skarżyska Kamiennej czy Wolbromia. Zapraszamy na ich stoiska w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 18.00 – informuje Wojciech Lis, Rzecznik Prasowy UM Tarnobrzeg.

Wzorem lat poprzednich jarmark ubogaci Parada Mikołajów, która na plac Bartosza Głowackiego dotrze w niedzielne wczesne popołudnie. Szczegóły Parady oraz imprez towarzyszących na plakacie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych klimatycznych, przedświątecznych wydarzeniach.

 

parada 1024x710 - Jarmark Bożonarodzeniowy w Tarnobrzegu

Info. UM. Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *