Justyna Żarów: Swoją pracę wykonuję z pasją

Justyna oryg 200x300 - Justyna Żarów: Swoją pracę wykonuję z pasjąPani Justyna Żarów, tarnobrzeżanka, osoba dla której zawód stał się pasją, jest instruktorem stylizacji paznokci marki NL. n.o.b.e.l. na poziomie Expert Educator. W chwili obecnej szlifuje warsztat instruktorski także w jednej z największych firm z zakresu stylizacji paznokci w Polsce – firmie PB Nails. We wrześniu będzie zdawała w tejże firmie kolejny egzamin.

Ma 32 lata, jest mężatką, ma wspaniałego synka Olka (7 l.). Jest osobą radosną, pogodną, dowcipną, czerpiącą przyjemność z tego czym się zajmuje. Ta bardzo skromna, drobna osóbka, optymizmem i uśmiechem zaraża współpracowników i klientki swojego salonu. Na szkoleniach, które prowadzi z wielkim zaangażowaniem, pokazuje jednak tak zwanego „pazura”, przejawia zdecydowanie i perfekcjonizm. Wobec swoich kursantek jest wymagająca i stanowcza.

Jej przygoda ze stylizacją paznokci zaczęła się na przełomie studiów licencjackich i magisterskich. Pomysł jaki zrodził się w głowie Justyny, by tworzyć na powierzchni mniejszej niż płótno był zupełnie spontaniczny. Początkowo była to raczej forma dorobienia sobie do skromnego budżetu studentki. Jak przyznaje – to dzięki jej wspaniałym rodzicom, którzy wychowali ją w obowiązku pracy, nauczyli tego, aby nie marnować czasu, zawsze starała się być samodzielna i zaradna.

Z biegiem czasu mała pasja Justyny do stylizacji paznokci, ku jej zdziwieniu, stopniowo przeistaczała się w coraz większe przedsięwzięcie. By złapać wiatr w żagle startowała w różnych konkursach z zakresu stylizacji i tzw. Nail Artu, które ku jej ogromnej radości wygrywała. Liczba zadowolonych klientek rosła, a razem z nią szafa Justyny z nowymi lakierami, pyłkami i ozdobami.

Jak nam powiedziała – zawsze była osobą ambitną, uwielbiała i nigdy nie przestała się uczyć. Sięgała po wiedzę u profesjonalistów i mistrzów światowej sławy w dziedzinie stylizacji paznokci. Uważała, że jeśli się uczyć to od najlepszych. Dzięki ogromnej ilości godzin spędzonych na szlifowaniu warsztatu, wyjazdom na liczne szkolenia, podnoszeniu kwalifikacji, nieustannemu śledzeniu nowości i stawianiu sobie coraz wyższych poprzeczek do pokonania, otworzyła swoje małe królestwo – własne Studio Stylizacji Paznokci Justyna Żarów, w którym każda kobieta może zadbać o piękny wygląd swoich dłoni i paznokci.

Justyna jest przykładem człowieka, dla którego pasja stała się pracą, a praca pasją. Jak mówi – dzięki temu nigdy nie budzi się każdego dnia z niechęcią spędzenia kolejnych godzin w pracy. Każdy dzień jest dla niej inspiracją. Każda klientka nowym kolorem czy wzorem, jaki może wymalować.

Przyznaje jednak, że są chwile zwątpienia, w których zadaje sobie pytanie, czy to co robi jest właściwą drogą, czy jest rzeczywiście dobra w tym co robi. Z dobrymi opiniami i zadowoleniem klientek styka się na co dzień, co rozwiewa jej wątpliwości i pozwala rozwijać się dalej.

Jest laureatką wielu konkursów i właścicielką niezliczonej ilości dyplomów w dziedzinie stylizacji paznokci. Odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej. Może pochwalić się pierwszym miejscem na mistrzostwach, które odbyły się na międzynarodowych targach kosmetycznych „WORLD OF BEAUTY & SPA” w dniach 15 i 16 marca 2019 r. w Pradze w centrum wystawowym PVA EXPO PRAGUE.

Pomimo wielkich sukcesów, medali i pięknego pucharu przywiezionego z Pragi nie porzuciła swoich klientek, nie „obrosła w piórka”, wręcz przeciwnie, poprawiła koronę i pracuje jeszcze intensywniej, by sięgnąć nie tylko po kolejne podium. Ma bowiem poczucie, że należy wymagać od siebie jeszcze więcej i więcej. To gwarantuje Justynie sukces i zadowolenie a także daje zapewne gwarancję, że nie wypali się zawodowo.

I. S-P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *