Koncert Kinior Flapart & Goście w Piwnej Chatce

kinior 210x300 - Koncert Kinior Flapart & Goście w Piwnej Chatce

 

W najbliższą sobotę, 22 czerwca, w Piwnej Chatce nad Jeziorem Tarnobrzeskim, odbędzie się koncert legendy, współtwórcy wielu znaczących projektów lat 90, współpracującego z artystami tj. Stańko, Brylewski, Pomianowska, multiinstrumentalisty WŁODZIMIERZA KINIORSKIEGO. Artysta zaprezentuje się muzycznie solo, a do kilku utworów zaprosi gościnnie lokalnych artystów. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

 

Włodzimierz Kiniorski, szczególny gość Piwnej Chatki, najogólniej rzecz ujmując LEGENDA. Multiinstrumentalista, kompozytor, producent muzyczny, znany szerszej publiczności ze swojego wkładu w takie formacje, jak Izrael, czy Brygada Kryzys. Twórca unikalnego stylu FLAPART.

Gośćmi imprezy będą:

Damian Wujek Wojciechowski (Wujek), aktywny w społecznym życiu Tarnobrzega, człowiek wielu zainteresowań, optyk, student, ojciec, przyjaciel rodziny, artysta;

Tynko, druga połówka duetu ZOLC, pojawia się od czasu do czasu w tłumie, a potem na długo znika. Śpiewa, tańczy, pracuje, studiuje, pisze, czymś tam jeszcze się zajmuje i to lubi. Panna z horoskopu, z numerów 3;

DJ SET – Johnny Chillout, uroczy nas wesołymi, falującymi dźwiękami. Znany Wam już i utalentowany MATA, który buja najszlachetniej i najmilej.

Impreza jest bezpłatna.

Zapraszamy!

Info: Martyna Gawlik
Fot. Robert Lasek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *