Licytacja wyjątkowego kalendarza – akcja charytatywna dla „Machowiaków”

Do 30 kwietnia br. można licytować wyjątkowy kalendarz, który powstał dzięki pani Katarzynie Małeckiej, nauczycielce matematyki oraz Darii Bąk, uczennicy klasy 8c ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu. Cały dochód z licytacji przeznaczony będzie na Schronisko dla Zwierząt w Machowie.

– Zapraszamy do licytacji osoby prywatne, firmy, grupy, które w ten trudny czas chcą pomagać zwierzakom i wiedzą jak bardzo ta pomoc, jest potrzebna! Szczególnie potrzebna teraz, gdy są ogromne braki w karmie, lekarstwach, środkach przeciw kleszczom… Bardzo prosimy o wsparcie! – apelują na profilu facebookowym Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia „Chrońmy Zwierzęta” inicjatorki akcji.

Link do licytacji:

https://www.facebook.com/tschz.tarnobrzeg/

Kalendarz powstał z myślą o zwierzętach ze schroniska w Machowie. Pomysłodawcą i organizatorem całej akcji jest nauczycielka oraz uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu – pani Katarzyna Małecka oraz Daria Bąk. Kalendarz powstał z prac, które nadesłane zostały przez uczniów klas I – VIII tarnobrzeskiej „czwórki” na konkurs matematyczno-plastycznym pt. „Niezwykłe zwierzaki figuraki”. Dzieci i młodzież bardzo chętnie i z sercem wzięła udział w konkursie. Wspólnie pracowali nad powstaniem kalendarza, wiedząc jaki cel przyświeca akcji.

Zachęcamy do udziału w licytacji na rzecz „Machowiaków”. Można także włączyć się w pomoc dokonując wpłat na konto schroniska:

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie „Chrońmy Zwierzęta”
Bank PKO BP SA nr rachunku: 86 1020 4913 0000 9902 0123 8807

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *