Lilly May Niezabitowska właścicielką Pucharu PZŻ

W dniach 9-12 maja na wodach Zalewu Wiślanego w Krynicy Morskiej odbyła się kolejna edycja Pucharu Polskiego Związku Żeglarskiego. Na starcie stanęło 484 zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali w 17 konkurencjach.

W klasie Laser 4.7 najlepszą okazała się zawodniczka Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg Lilly May Niezabitowska.

Zawodniczka trenująca pod okiem trenera Aleksandra Ariana, w pięknym stylu zwyciężyła regaty w klasyfikacji open oraz w klasyfikacji kobiet. Lilly wygrała 5 z 11 wyścigów co zapewniło jej bezkonkurencyjne zwycięstwo. W regatach bardzo dobrze spisała się druga zawodniczka tarnobrzeskiej Kotwicy Aleksandra Bobula zajmując 11 lokatę open oraz 8 miejsce wśród kobiet.

W regatach startowało 69 zawodników i zawodniczek w klasie laser 4.7.