Memoriał Jerzego Szczerbatego – Puchar Ziemi Podkarpackiej

del1 768x1024 - Memoriał Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi PodkarpackiejUKS Delfin Tarnobrzeg zajął 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobywając 15 medali:

9 srebrnych i 6 brązowych

W ubiegłą sobotę, 30.03.2019 r. odbyły się coroczne zawody z cyklu Puchar Ziemi Podkarpackiej w Tarnobrzegu, w zawodach brało udział 160 zawodników z 13 klubów. Klub UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowała grupa 30 zawodniczek i zawodników.
Drużynowo uplasowali się na 3 miejscu. Zawodnicy z Delfina, podopieczni Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo łącznie zdobyli 15 medali – 9 srebrnych i 6 brązowych. Świetnie popłynęła sztafeta mieszana 6×50 m stylem dowolnym Open, która wywalczyła 2 miejsce i srebrny medal.

Wyniki zawodników:

del3 297x300 - Memoriał Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej2 miejsce medal srebrny sztafeta mieszana w kategorii open 6×50 m stylem dowolnym popłynęła w składzie: Brzozowski Szymon, Knap Roksana, Skulski Szymon, Gładysz Agata, Guściora Maciej, Meksuła Marta

3 miejsce na 100m stylem motylkowym       brązowy medal

Pozostali zawodnicy byli blisko podium, poprawili swoje rekordy życiowe.

W zawodach wystartowali także: Skwara Kamila, Szklarz Mateusz, Szczepan Piotr, Kutyna Bartosz, Zięba Marcelina, Szymańska Alicja, Michałeczko Hania, Knap Roksana, Rękas Kinga, Moskot Dawid, Rzeszowiak Natalia, Chmielowski Adam, Błażejczak Otylia, Guściora Maja, Jaworek Maria, Jochaniak Aleksandra, Michałeczko Zosia, Pawlak Jan, Perczyński Mikołaj, Płaneta Maksymilian, Włodarczyk Milena, Wójcikowska Oliwia.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy następnych udanych startów.

Źródło: Angelika Michalik