Między Manhattanem, a lasowiacką strzechą – wernisaż wystawy fotograficznej Renaty Trybuły

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu oraz sama autorka zapraszają na wernisaż pierwszej wystawy fotograficznej Renaty Trybuły „Między Manhattanem, a lasowiacką strzechą”. Wernisaż zorganizowany jest przy współudziale Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Burmistrza Sandomierza, Starosty Powiatu Sandomierskiego oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

– To długo dojrzewający w mojej głowie projekt. Udało mi się go zrealizować i uwieńczyć sesją na makiecie Izby Sandomierskiej, mieszczącej się w sandomierskim Zamku, w pierwotnych strojach ludowych – wyznaje autorka wystawy, Renata Trybuła. Jestem pełna wdzięczności dla organizatorów i równie pełna stresu, który towarzyszy mi od kilku miesięcy podczas przygotowań do tego wielkiego wydarzenia. Będzie twórczo, folklorystycznie i muzycznie  – dodaje.

Wernisaż jest kontynuacją projektu „Etno Design” autorstwa pani Kingi Kędziory-Palińskiej, która jest inicjatorką wystawy.

82532479 2882433995120771 8540571025333551104 o 726x1024 - Między Manhattanem, a lasowiacką strzechą - wernisaż wystawy fotograficznej Renaty Trybuły

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *