Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie Stołowym

W dniach 27-28 listopada 2019 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu rozgrywane będą Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie Stołowym.

Celem tej imprezy sportowej jest popularyzacja tenisa stołowego, integrowanie zainteresowanych oraz wyłonienie najlepszych dziennikarzy w kategoriach indywidualnych. Organizatorami są:  KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, Polski Związek Tenisa Stołowego, Miasto Tarnobrzeg oraz Radio Leliwa. Patronatem honorowym wydarzenie objęli: Prezes Enea Elektrownia Połaniec – Lech Żak, Prezydent Miasta Tarnobrzega – Dariusz Bożek i Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego – Dariusz Szumacher.

W zawodach mogą brać udział dziennikarze którzy:
– posiadają poświadczenie z macierzystej redakcji, że czynnie dla niej pracują,
– od minimum 2 sezonów nie posiadają licencji zawodniczej i nie biorą udziału w rozgrywkach (Super Liga/Ekstraklasa Kobiet, I i II liga) prowadzonych przez Polski Związek Tenisa Stołowego,
– nie grają w ligach zagranicznych.
Dopuszcza się osoby posiadające licencję weterana, ale z zachowaniem powyższego. W zawodach mogą uczestniczyć tylko dziennikarze posiadający obywatelstwo polskie.

Kategorie wiekowe, system rozgrywek oraz program Mistrzostw podany zostanie zainteresowanym w dniu 18.11.2019 r., po weryfikacji listy zgłoszeń.

Przewidywany program turnieju:

27 listopada (środa) – gry indywidualne:
godz. 15:00 – uroczyste otwarcie Mistrzostw
godz. 15:20 – rozpoczęcie turnieju
godz. 18:30 – zakończenie pierwszego dnia zawodów
godz. 19:30 – impreza integracyjna

28 listopada (czwartek) – dalsza część gry indywidualnej:
godz. 11:00 – rozpoczęcie dalszej części Mistrzostw
godz. 19:30 – wręczenie medali i pucharów podczas meczu Ligi Mistrzyń, transmitowanego przez TVPSport

Organizatorzy gwarantują uczestnikom wyżywienie i nocleg.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą tylko i wyłącznie do 16 listopada 2019 roku. Należy zgłosić się drogą elektroniczną na adres bszwedo@leliwa.pl, lub telefonicznie: (15) 823-66-55. Każde głoszenie będzie weryfikowane.

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie Stołowym będą towarzyszyć zmaganiom Ligi Mistrzyń: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg – Budaörsi Budapeszt, które odbędą się w tym samym czasie. Będzie można obejrzeć mecze najlepszych, występujących w Europie tenisistek. Być może zdarzy się okazja zagrania meczu treningowego.

Info: Bogusław Szwedo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *