MrockFest – kolejna edycja festiwalu w październiku

68756259 534778090602698 8157242677314715648 n 300x147 - MrockFest - kolejna edycja festiwalu w październikuW sobotę, 5 października 2019 r. o godz. 17:00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury rozpocznie się kolejna edycja festiwalu MrockFest, którego organizatorem jest M-Rock Tarnobrzeg.

 

Tym razem na deskach TDK-u zagrają:

Dezerter
Fertile Hump
Moriah Woods
Ian Boon & The Music
Piramide
TeBeG

Festiwal MrockFest to autorska impreza muzyczna organizowana przez Stowarzyszenie M-Rock z Tarnobrzega. Tegoroczny festiwal jest już szóstą edycją. Na początku miał on charakter lokalny. Prezentowały się na nim zespoły z Tarnobrzega i okolic, grający różną muzykę od rocka począwszy a na metalu skończywszy. Od roku 2016 festiwal zwiększył swój zasięg. Czwarta edycja miała wówczas charakter przeglądu zespołów z województw południowo-wschodnich z częścią konkursową. Piąta edycja odbyła się latem Nad Jeziorem Tarnobrzeskim, gdzie prezentowały się zespoły z całej Polski jak np. Komety z Warszawy, Stay Nowhere z Krakowa czy zespół Regres z Częstochowy. – powiedział nam dyrektor biura festiwalowego, Krzysztof Miśkiewicz.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Wejściówki można otrzymać od poniedziałku, 9 września w biurze organizacji imprez w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Podczas festiwalu prowadzona będzie zbiórka karmy i pieniędzy na rzecz dwóch stowarzyszeń opiekujących się bezdomnymi zwierzętami z naszego terenu tj. Tarnobrzeskie Stowarzyszenie „Chrońmy Zwierzęta” oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Ogród Św. Franciszka”.

Serdecznie zapraszamy!

Fot. Ian Boon & The Music, FB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *