Nagroda im. Jana Słomki dla ucznia z „dobrymi obyczajami”

Nienaganna postawa moralna w życiu codziennym, dbanie o honor i dobrą tradycję szkoły oraz aktywny udział w obchodach świąt szkolnych i państwowych to tylko niektóre z wymagań dla ucznia stawianych przez organizatorów Powiatowego Konkursu o Nagrodę im. Jana Słomki, którego organizatorem jest Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu, duszpasterstwo dominikańskie i rodzina Słomków.

W Konkursie mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych z Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego. Warunkiem zgłoszenia kandydata jest przekazanie przez szkołę pisemnego uzasadnienia wniosku na specjalnym druku przygotowanym przez Kapitułę Konkursu w terminie przewidzianym w kalendarium. Uczeń ubiegający się o Nagrodę im. Jana Słomki powinien postępować zgodnie z „dobrymi obyczajami”, czyli wzorcami zachowania opracowanymi na podstawie pamiętników Jana Słomki, które są zawarte w regulaminie konkursu.

Czas realizacji konkursu: luty – kwiecień 2020 roku.

Fundatorem Nagrody im. Jana Słomki jest rodzina Słomków przy wsparciu pana Artura Romana, dyrektora Szkoły Języków Obcych „WORD” w Tarnobrzegu. Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrodę w postaci rocznego kursu języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „WORD” w Tarnobrzegu. Przewidziane są także nagrody dla pozostałych finalistów konkursu.

Szczegóły w regulaminie konkursu ⇓
REGULAMIN Powiatowego Konkursu o Nagrodę im. Jana Słomki

Info. Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *