Niepokonani – Maja i Eryk. Dwa koncerty, dwa życia, jeden cel!

Dwie historie, dwa życia i jeden cel – sięgnąć po zdrowie i marzenia u boku tych, którzy kochają. W tym roku jesteśmy i gramy dla dwojga bohaterów i im poświęcamy widowisko artystyczne – „Niepokonani Maja i Eryk”. Wzorem roku ubiegłego łączymy dwa samorządy, miasta i ich mieszkańców – Tarnobrzeg i Sandomierz. Koncerty na rzecz Mai, 2,5-letniej dziewczynki zmagającej się z białaczką limfoblastyczną oraz piętnastoletniego Eryka, który choruje na nowotwór kości, odbędą się 27 i 28 grudnia br. w Tarnobrzeskim Domu Kultury i hali sportowej, ul. Cieśli 2 w Sandomierzu, o godzinie 18:00. 

Maja i Eryk to tarnobrzeżanie, ale dla Tarnobrzega i Sandomierza nie ma barier. Tym bardziej nie ma ich dla Prezydenta Dariusza Bożka oraz Burmistrza Marcina Marca. To właśnie oni dają ogromne wsparcie. Pomagają wzorowo, a idą z nimi ludzie o ogromnych sercach i jeszcze większych pokładach dobroci. Tak samo jest ze starostwami Tarnobrzega i Sandomierza.

W ubiegłym roku dzięki koncertom „Julka zatańczy” zmieniliśmy za Waszą sprawą życie Julii Skurskiej z Sandomierza. Dziewczynka pojechała z rodzicami do Dallas, przeszła niesamowicie skomplikowaną, poważną i nowatorską operację twarzoczaszki. Zaistniał mały cud…

Powtarzamy zatem uruchomioną machinę dobroci na trasie Tarnobrzeg – Sandomierz. Przystankiem staną się widowiska jednoczące ludzi, którzy tak pięknie pomagają, wykazując wrażliwość na tych najmniejszych, cierpiących po cichu, ale też radujących się, że tylu nas z Nimi – tancerzy, wokalistów, twórców, darczyńców dzielących się dla nich swymi talentami i dobrocią.

Koncerty w czasie nieprzypadkowym, bo tuż po Bożym Narodzeniu, będą wyrazem podziękowania dla tych, którzy niekiedy z ukrycia, w skromności z głębi serducha pomagają. Tworzymy dla Was i dla nich. Bądźcie z Niepokonanymi – Mają i Erykiem.

Do zobaczenia!

 

Plakat v11 740x1024 - Niepokonani - Maja i Eryk. Dwa koncerty, dwa życia, jeden cel!

Info. Monika Stojowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *