Podsumowanie konkursu na projekt gry planszowej Lasowiak

logo BP tbg 1024x224 - Podsumowanie konkursu na projekt gry planszowej Lasowiak

 

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu serdecznie zaprasza w najbliższy piątek, 18 października, o godz. 17:00, na podsumowanie konkursu gry planszowej Lasowiak. „Konkurs na projekt gry planszowej Lasowiak” został rozstrzygnięty pod koniec września. Do Biblioteki Pedagogicznej trafiły wspaniałe prace, w których wykonanie widać było włożone serce i zaangażowanie autorów projektów.

Ocenie podlegały,  zgodnie z regulaminem – zawartość merytoryczna,  czyli tematyka związana z Lasowiakami, mechanika, szczególny pomysł, walory edukacyjne oraz atrakcyjność. Ze względu na różnorodność nadesłanych prac i zawarte w każdej odmienne wartości  Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie.

Komisja Konkursowa w składzie: dr Sylwester Łysiak, Barbara Sroczyńska, Anna Żarów, Marta Król, Anna Słodownik,  zdecydowała przyznać miejsca w następujący sposób:

  • I Miejsce ex aequo: Gabriel Chwała, Anna Pałys 
  • II Miejsce ex aequo: Kacper Janczy, Dorota Witas
  • III Miejsce ex aequo: Maciej Zając, Dominika i Bartłomiej Fąfara

Komisja konkursowa zdecydowała o innym niż w ogłoszeniu o konkursie podziale nagród ze względu na większą liczbę nagrodzonych. Nagrody zostaną wręczone podczas podsumowania konkursu. Organizatorzy zapraszają na podsumowanie wszystkich autorów, rodziców, opiekunów i osoby zainteresowane grami i kulturą lasowiacką.

W programie wydarzenia:

  • Występ Zespołu Obrzędowego Lasowiaczki z Baranowa Sandomierskiego
  • Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród
  • Prezentacja gry planszowej Lasowiak

Podsumowanie odbędzie się w sali wystawowej Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu (wejście od strony czytelni, na piętrze), ul. Wyspiańskiego 2A.

Laureatom serdecznie gratulujemy.

Info: Anna Żarów, Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *