Spotkanie informacyjne ws. S74

13 lipca o godz. 11.00 w hali MOSiR w Tarnobrzega odbędzie się spotkanie informacyjne ws. szczegółowego przebiegu nowo projektowanej drogi szybkiego ruchu S74.

Udział w spotkaniu, którego gospodarzami będą przedstawiciele miasta, zapowiedzieli przedstawiciele Generalnej Inspekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także przedstawiciele firmy, która projektuje trasę. Planowane spotkanie ma charakter informacyjny i jest otwarte dla mieszkańców Tarnobrzega. Udział w nim może wziąć każdy chętny, jednak ze względu na stan epidemiczny obowiązuje ustawa o zakazie zgromadzeń powyżej 150 osób. Może się więc zdarzyć tak, że nie wszyscy będą mogli wejść na halę MOSIR. Na taką ewentualność przygotowano do dyspozycji mieszkańców Tarnobrzega dwie dodatkowe sale (w TDK oraz w Szkole Podstawowej nr 10), w których nadawana będzie transmisja on-line ze spotkania. Co ważne, także z tych lokalizacji możliwe będzie zadawanie pytań w formie elektronicznej.

W związku z ograniczeniem dotyczącym liczby uczestników spotkania, należy przybyć przynajmniej kilkanaście minut przed planowanym czasem jego rozpoczęcia, gdyby zaistniała konieczność przemieszczenia się do wskazanych przez organizatorów, innych niż hala MOSIR, sal. 

Termin: 13 lipca 2020 r., godz. 11.00

Miejsce: hala MOSIR, al. Niepodległości 2

Transmisja: TDK, ul Słowackiego 2, SP nr 10, ul. Dąbrowskiej 10

Info. UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *