Promocja książki „Siarka Tarnobrzeg w latach 1989-2018”

W imieniu autora oraz Prezesa Siarki Tarnobrzeg Dariusza Dziedzica, zapraszamy na spotkanie autorskie, promocję książki „Siarka Tarnobrzeg w latach 1989-2018”.

Spotkanie promocyjne odbędzie się w poniedziałek, 15 kwietnia 2019 roku o godzinie 18:00, w SALI VIP, pod główną trybuną Stadionu Miejskiego przy Alei Niepodległości 2.

Nie jest to pierwsza książka o tarnobrzeskiej piłce nożnej, ale z pewnością wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Na blisko 800 stronach znajduje się opis 29 sezonów, składy z prawie 1000 meczów, sylwetki i szczegółowe statystyki ponad 300 piłkarzy, grających i pracujących przez te lata w klubie. W książce znajdują się dokładnie wyliczone bilanse meczów z wszystkimi klubami, z którymi Siarka rywalizowała na przestrzeni ostatnich 30 lat. Z tej książki dowiecie się między innymi kto był najmłodszym debiutantem, kto najstarszym strzelcem hat-tricka, który bramkarz ma największą liczbę meczów z czystym kontem, który trener ma najlepszą średnią wywalczonych punktów, jaka jest najwyższa wygrana Siarki, kiedy ekipa z Tarnobrzega miała najdłuższą serie meczów bez strzelonego gola. Wszystko to uatrakcyjniają wspaniałe zdjęcia tarnobrzeskich fotoreporterów.

Podczas spotkania będzie można zakupić książkę w promocyjnej cenie 65 PLN. Wtedy także można uzyskać także informację o tym jak i za ile książkę będzie można nabyć w późniejszym terminie.

Serdecznie zapraszamy w imieniu autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *