Siarka Tarnobrzeg Klub Biznesu

Nowy ogólnopolski projekt rozpoczął działalność przy Klubie Sportowym Siarka Tarnobrzeg. Dzięki niemu jest szansa na dalszy rozwój klubu, zyskać też mogą przedsiębiorcy, którzy zdecydują się w projekcie uczestniczyć.

Wszyscy przedstawiciele klubów sportowych mają ten sam cel: pozyskać jak największą liczbę firm, co umożliwi dalszy rozwój klubu. Niemal zawsze jest to spory problem, ponieważ wszyscy przedsiębiorcy chcieliby otrzymywać coś w zamian za wspieranie drużyny. Zarząd Klubu Sportowego Siarka postanowił wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i uruchomił Klub Biznesu, który wchodzi w skład Partnerskich Klubów Biznesu, działających na obszarze całej Polski. W tej chwili funkcjonuje 14 takich Klubów.

Głównym celem KB jest skupianie przedsiębiorców zarówno z miasta, w którym działa dana organizacja, jak i z całego kraju, oraz pomaganie im w nawiązywaniu między sobą kontaktów biznesowych. Przedsiębiorcy, biorąc udział w organizowanych cyklicznie śniadaniach biznesowych, będą mieli okazję poznać biznesmenów reprezentujących inne branże, nawiązać z nimi znajomość, wymienić się wizytówkami oraz zamienić ze sobą kilka słów. Dzięki temu w przyszłości będą mieli możliwość realizować we współpracy z nimi różnego rodzaju transakcje biznesowe. W ten sposób Klub Biznesu będzie przyczyniał się do rozwoju firm osób, które zdecydują się wstąpić do Klubu.

Przedsiębiorcom, którzy zdecydują się wstąpić do Klubu Biznesu, przysługiwały będą dodatkowe korzyści. Umożliwi im to udział w zamkniętych spotkaniach tylko dla klubowiczów oraz różnego rodzaju wyjazdach integracyjnych, m.in. na mecze Reprezentacji Polski. Ponadto będą oni mieli również możliwość uczestnictwa w spotkaniach ze znanymi sportowcami, wspólnej gry w golfa i piłkę nożną.

Doskonałą okazją do zareklamowania swojej działalności są spotkania biznesowe organizowane przez Siarka Tarnobrzeg Klub Biznesu. Pierwsze dwa śniadania biznesowe już się odbyły. Pojawiło się na nich łącznie około 80 osób. To na śniadaniach przedstawiana jest idea Klubu Biznesu. Na spotkanie może przyjść każdy, kto prowadzi własny biznes, bez względu na to, w jakiej branży się porusza.

Przed śniadaniem należy zaopatrzyć się w większą liczbę wizytówek, by móc wręczać je przedstawicielom innych firm. Warto również przygotować sobie minutową wypowiedź i zawrzeć w niej opis firmy, w której imieniu się występuje, co oferuje oraz jakich kontaktów poszukuje. Następnie jest czas na rozmowy biznesowe między przedstawicielami wszystkich obecnych firm.

Szczegóły pod numerem telefonu: 513 050 705 i pod adresem e-mail: biznes@siarka-tarnobrzeg.pl

Sławomir Strzałka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *