Świetny występ pływaków UKS Delfin Tarnobrzeg na zawodach w Połańcu

W sobotę, 14 grudnia na pływalni miejskiej w Połańcu odbyły się Zawody o Puchar Prezesa LKS Delfin Połaniec. Tarnobrzeski klub pływacki zaprezentował się znakomicie i zajął I miejsce drużynowo zdobywając 17 medali (8 złotych, 4 srebrnych, 5 brązowych).

W zawodach wzięło udział 170 zawodników i zawodniczek z 14 klubów, którzy startowali w pięciu kategoriach wiekowych: I kategoria 8 lat i młodsi, II kategoria 9-10 lat, III kategoria 11-12 lat, IV kategoria 13-14 lat, V kategoria 15-18 lat.

Klub UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowała dziewiętnastoosobowa ekipa podopiecznych Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo w składzie: Bajer Nikodem, Borkowski Albert, Brzozowski Szymon, Dąbrowski Jakub, Kalita Jakub, Kraska Nikodem, Majewski Igor, Pełka Kacper, Pyka Jan, Rumak Jan, Rzeszowiak Michał, Skulski Szymon, Skwara Bartłomiej, Szczepan Piotr, Szymański Konrad, Jochaniak Aleksandra, Krasowska Maja, Rzeszowiak Natalia, Wójcikowska Oliwia.

Wyniki punktowane i medalowe:

Złoty medal sztafeta 4×50 m stylem dowolnym mieszane w składzie:
(Skulski Szymon, Kalita Jakub, Rzeszowiak Natalia, Wójcikowska Oliwia)

Krasowska Maja (8 lat)
Srebrny medal na dystansie 25 m stylem dowolnym

Borkowski Albert (8 lat)
Złoty medal na 25 m stylem dowolnym

Rzeszowiak Natalia (12lat)
Złoty medal na 50 m stylem dowolnym
Srebrny medal na 100 m stylem grzbietowym

Skulski Szymon (14 lat)
Złoty medal na 50 m stylem dowolnym
Złoty medal na 50 m stylem motylkowym

Majewski Igor (10 lat)
Złoty medal na 50 m stylem dowolnym
Złoty medal na 50 m stylem motylkowym

Bajer Nikodem (10 lat)
Złoty medal na 50 m stylem klasycznym

Pyka Jan (10 lat)
Brązowy medal na 50 m stylem dowolnym
Brązowy medal na 100 m stylem zmiennym

Skwara Bartłomiej (11 lat)
Brązowy medal na 50 m stylem motylkowym
4 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Wójcikowska Oliwia (12 lat)
Srebrny medal na 50 m stylem klasycznym
5 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Brzozowski Szymon (12 lat)
4 miejsce na 50 m stylem motylkowym
6 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Dąbrowski Jakub (11 lat)
Brązowy medal na 100 m stylem grzbietowym

Kalita Jakub (12 lat)
Brązowy medal na 50 m stylem motylkowym

Szczepan Piotr (12 lat)
6 miejsce na 50 m stylem motylkowym

Kraska Nikodem (9 lat)
6 miejsce na 100 m stylem grzbietowym

Jochaniak Aleksandra (12 lat)
4 miejsce na 50 m stylem klasycznym

Szymański Konrad (10 lat)
Srebrny medal na 100 m stylem zmiennym
4 miejsce na 50 m stylem klasycznym

Gratulacje!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *