Tarnobrzeska Książka Kucharska – 425 dań na rocznicę lokacji miasta Tarnobrzega

1 takich urodzin 2 logo 150x150 - Tarnobrzeska Książka Kucharska  – 425 dań na rocznicę lokacji miasta TarnobrzegaMasz ulubione danie? Lubisz gotować? Podziel się przepisami i przyślij swoje receptury na konkurs kulinarny. Najlepsze i najciekawsze przepisy zostaną opublikowane w Tarnobrzeskiej Książce Kucharskiej – 425 dań na rocznicę lokacji miasta Tarnobrzega.

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu, Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Libri oraz Stowarzyszenie Dolina Smaku zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na przepisy  potraw jakie gotowano kiedyś i dzisiaj w domach Tarnobrzeżan.

Udział w konkursie polega na podaniu  przepisu na danie związane z rejonem Tarnobrzega i okolic. Przepisy mogą dotyczyć dań tradycyjnych, regionalnych a także współcześnie przygotowywanych. Dzisiejsza kuchnia nie może obyć się bez potraw wegetariańskich, wegańskich czy bezglutenowych. Każdy przepis powinien zawierać pełna recepturę wraz ze szczegółowym opisem przygotowania potrawy, można dodać zdjęcie oraz informacje na temat pochodzenia przepisu.

Swoje receptury oraz zdjęcie gotowej potrawy należy przesyłać na adres mailowy: ksiazka-425tbg@wp.pl. Na przepisy organizatorzy czekają  do 31 września 2018 roku. Warunkiem udziału w konkursie przesłanie/dostarczenie przepisu oraz zdjęć wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Autorzy najciekawszych receptur otrzymają dyplomy oraz książkę kulinarną, która powstanie z nadesłanych przepisów. Ponadto część przepisów zostanie opublikowana na stronie dolinasmaku.eu

Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu znajdują się w regulaminie konkursu, który jest dostępny na stronach internetowych Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu  www.tarnobrzeg.pbw.org.pl, Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego  Libri  www.libri.5v.pl  oraz Stowarzyszenia Dolina Smaku www.dolinasmaku.eu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 664 470 861.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *