Tarnobrzeżanin na biegunie północnym?

Trwają eliminacje, które wyłonią trzydziestu uczestników rajdu – wyścigów psich zaprzęgów, które odbędą się na dalekiej północy, w Arktyce. W eliminacjach tych startuje tarnobrzeżanin, Miłosz Bukała. Miłosz postanowił walczyć o udział w tym wielkim wydarzeniu i potrzebuje Waszych głosów. Rywalizuje nie tylko z osobami z Polski, ale także z Europy Centralnej, wygrać więc będzie trudno. Polska jeszcze nigdy nie miała okazji być reprezentowana przez rodaka. 

Fjällräven Polar to wydarzenie adresowane do miłośników wyścigów psich zaprzęgów. Rokrocznie, od 2012 r. szwedzka marka outdoorowa zaprasza trzydzieści osób do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie – trzystukilometrowym rajdzie psimi zaprzęgami przez tundrę pokrywającą skandynawską Arktykę. Uczestnicy nie muszą posiadać żadnego doświadczenia outdoorowego – Fjällräven udowadnia, że z odpowiednim wyposażeniem, przygotowaniem i wsparciem, każdy może udać się na zimową wyprawę w prawdziwą dzicz. Firma zapewnia szkolenie i doświadczone psie zaprzęgi.

Chętni do wzięcia udziału w konkursie, musieli przesłać swoje zgłoszenie w postaci zdjęć lub filmu, poprzez zamieszczenie ich na specjalnej stronie internetowej. Film Miłosza:
https://www.youtube.com/watch?v=xajM57nJY8Q&t=3s&fbclid=IwAR2xSE-Gw3xODkuzoTxRT6pZvENBrpapR3QYRyFJKCnyOIRVgRmfwHSWduA

W Polsce do eliminacji stanęło piętnaście osób. W tym momencie, wśród Polaków Miłosz prowadzi. Na dzień 29 listopada (godz. 10:00) zebrał 2338 i jest piąty w Europie.

Są dwie możliwości, aby wygrać eliminacje. Pierwsza to głosowanie – osoby z całego świata mogą głosować na kandydatów, których historia najbardziej im się spodoba. Druga możliwość to werdykt jury. Z każdego regionu świata (świat podzielono na 15 stref), wyłonieni zostaną więc dwaj zwycięzcy – jeden poprzez głosowanie internautów, drugi przez jury. Ogółem wyłonionych zostanie trzydziestu uczestników rajdu – piętnastu w wyniku głosowania i piętnastu poda jury. Głosowanie w internecie trwa do 12 grudnia.

Czy wśród zwycięzców  znajdzie się Miłosz Bukała? W dużej mierze zależy to od nas. Głosujemy i liczymy na udostępnianie i rozpowszechnianie informacji o wydarzeniu. Zostało tylko 14 dni.

Link do głosowania:
https://polar.fjallraven.com/contestant/?id=7920&fbclid=IwAR2cY_4p4vIGPNzOkU6O7pUNvvi-qnT_or4LVsCkIR9HpsTC_UZQZO_jbOU

NIE BĄDŹ DZIK WEŹŻE Zagłosuj!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *