Tomasz Błasiak z recitalem „Serca biciem” w Tarnobrzegu

Zaucha plakat 214x300 - Tomasz Błasiak z recitalem "Serca biciem" w Tarnobrzegu„Serca biciem”, recital Tomasza Błasiaka, zainauguruje w Tarnobrzeskim Domu Kultury otwarcie 16. edycji Festiwalu Filmów i Spotkań Niezwykłych. Tarnobrzeg po raz pierwszy jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Tomasz Błasiak, urodzony 15 lipca 1981 r. w Elblągu, polski aktor filmowy, telewizyjny i dubbingowy spotka się z tarnobrzeskimi widzami 1 maja 2019 r. o godz. 18:00 i wyśpiewa piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy. Jak informuje realizator przedsięwzięcia PiArt STUDIO, impresariat zajmujący się piosenką aktorską, organizator m.in. koncertów „Osiecka po męsku” czy „Projekt Koffta”, wysłuchać będzie można wszystkie największe przeboje, ale też mniej znane utwory Zauchy. Realizator zapewnia, że interpretacje wokalne Tomasza Błasiaka poruszą najwrażliwsze struny dusz widzów a piękne nuty, aranżacje i muzyka na żywo sprawiają, że wokalista wciągnie słuchaczy w swój świat. Ten ciepły, nieco nostalgiczny program na pewno zapadnie w pamięć i, co sugeruje już sam tytuł, przyprawi o mocniejsze serca bicie.

Tomasz Błasiak ukończył warszawską Akademię Teatralną w roku 2004. Uczył się w Szkole Muzycznej II stopnia w Elblągu, gra na gitarze i pianinie. Głos szkolił pod kierunkiem Agnieszki Hekiert, znanej z telewizyjnych programów muzycznych. Występował w musicalach „Złe zachowanie” (reż. Andrzej Strzelecki) oraz „Abba Klub” na deskach Teatru Palladium. Współpracował z teatrami: Scena Prezentacje oraz Teatr Powszechny w Warszawie. Szerszej widowni znany jest z serialu „Samo życie”, „Czas Honoru”, „Barwy Szczęścia”. W Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera zadebiutował w gościnnym spektaklu „Kwiaty dla Algernona”, za który otrzymał pierwszą nagrodę na 36. Wrocławskich Spotkaniach Teatrów Jednego Aktora. Do zespołu Teatru Powszechnego dołączył w kwietniu 2008 roku. Jest cenionym aktorem dubbingowym. W 2012 roku brał udział w nowatorskim projekcie „Teatr w klasie”, w ramach którego przygotował monodram Sebastian X (reżyseria Grażyna Kania). Obecnie jest aktorem Teatru Polskiego w Warszawie.

Premiera koncertu „Serca Biciem”, piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy w wykonaniu Tomasza Błasiaka odbyła się 28 lutego 2019 r. (PROM Kultury Saska Kępa).

Śpiew: Tomasz Błasiak
Aranżacje: Tomasz Krezymon
Zespół muzyczny:
Tomasz Krezymon – piano
Kornel Jasiński – bas
Szymon Linette – perkusja

Źródło: www.piartstudio.com
Fot. www.piartstudio.com

I. S-P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *