Trwa zrzutka na przyłbice i maseczki dla szpitala w Tarnobrzegu

Trudna sytuacja związana z epidemią koronawirusa, a co za tym idzie niewystarczające środki ochrony osobistej personelu medycznego tarnobrzeskiego szpitala skłoniły panią Annę do zorganizowania zbiórki pieniędzy na ten cel. Odzew zaskoczył samą organizatorkę.

Pieniądze zbierane są za pomocą internetowej zbiórki na portalu zrzutka.pl. Na ten moment (godz. 20:00, 22 marca br.) kwota uzbieranych pieniędzy wyniosła ponad 9 tys. zł. Darowiznę można przekazać wchodząc w link:

https://zrzutka.pl/ky85u2

Już wiadomo, że z kwoty z zrzutki zostały zakupione przyłbice oraz maseczki, które w dniu wczorajszym dotarły na oddział dziecięcy oraz oddział onkologii tarnobrzeskiego szpitala. Personel otrzymał 40 sztuk przyłbic, 200 masek z kapturem oraz 100 maseczek wiązanych.

Na facebookowej stronie zrzutki dla szpitala w Tarnobrzegu (Strona zrzutki dla szpitala w Tarnobrzegu) można śledzić bieżące informacje o akcji a także skrupulatne rozliczenia, m.in. fakturę za zakupione środki ochrony.

90631941 114988976798756 8470977552817586176 n - Trwa zrzutka na przyłbice i maseczki dla szpitala w Tarnobrzegu

Akcja trwa nadal. Zachęcamy do wpłaty choć przysłowiowej złotówki. Limit zbiórki jest systematycznie podwyższany, adekwatnie do potrzeb i próśb personelu. W dniu jutrzejszym w planach są konsultacje z magazynem szpitala w sprawie innych potrzebnych środków ochrony, w tym kombinezonów.

Fot. Podziękowania dla darczyńców od całej ekipy wraz z ordynator, panią Ewą Wilk – prywatnie mamą organizatorki zbiórki (strona zrzutki dla szpitala w Tarnobrzegu na Facebook).

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *