VII Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera serdecznie zaprasza wszystkich biegaczy na kolejną, siódmą już edycję Rekreacyjnego Biegu Zimowego wokół Jeziora Tarnobrzeskiego. Dystans tradycyjnie wyniesie 10,6 km.

Impreza odbędzie się 26 stycznia br. Bieg rozpocznie się o godzinie 11:00, ze startu przy bazie MOSiR-WOPR (główny wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie). Formuła biegu będzie miała charakter rekreacyjny. Nie są przewidziane numery startowe.

VII Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego to wydarzenie, które ma w zamyśle rozpoczęcie sezonu biegowego 2020. Dla niektórych będzie przygotowaniem do następnych tego typu wydarzeń w Tarnobrzegu, jakimi będą: Bieg Siarkowca, Półmaraton wokół Jeziora czy Bieg Nadwiślański „Alfreda Freyera”.

Po zakończonym biegu, organizator zaprasza wszystkich uczestników na ognisko z kiełbaskami. Dla  pierwszych 120 biegaczy przewidziane są okolicznościowe medale oraz drobne upominki.

Bieg jest wolny od opłat!

Link do rejestracji:
http://mosir.tarnobrzeg.pl/vii-rekreacyjny-bieg-zimowy-wokol-jeziora-tarnobrzeskiego-2/

bieg zimowy 2020 1024x701 - VII Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego

One thought on “VII Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego

  • Styczeń 3, 2020 at 9:23 pm
    Permalink

    Dlaczego od kilku sezonów zrezygnowano z Marszu Nordic walking, który był elementem tej imprezy i miał liczne grono zwolenników ( nie tylko z Tbg)?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *