W Bibliotece Pedagogicznej ruszyła produkcja figurek do gry LASOWIAK

W Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu rozpoczęto tworzenie figurek do gry planszowej Lasowiak. Są one drukowane w technologii druku 3D. Każdy gracz będzie miał do dyspozycji komplet figurek obrazujących życie Lasowiaków. Twórca gry ma za zadanie wymyślić w jaki sposób będą one wykorzystane. Mogą stanowić nagrody lub ilustrację do fabuły gry.

67811260 490083705089853 5607972926197334016 n 300x128 - W Bibliotece Pedagogicznej ruszyła produkcja figurek do gry LASOWIAKStowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Libri oraz Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu ogłaszają konkurs pod hasłem „Zaprojektuj grę Lasowiak”. Nagroda główna to 1000 zł oraz dwa wyróżnienia po 500 zł.

Konkurs jest adresowany do kreatywnych osób (bez ograniczeń wiekowych), które mają pomysł na grę planszową o tematyce związanej z kulturą lasowiacką.

Osoba, która zdecyduje się wziąć udział w konkursie, ma za zadanie przygotować projekt gry planszowej.

Projekt gry może być wykonany techniką dowolną. Musi zawierać szczegółowy opis zasad oraz wszystkie inne elementy umożliwiające rozegranie gry (instrukcja, lustracje kart i planszy, liczba graczy). W grze należy wykorzystać dowolną liczbę figurek (opis figurek w załączniku). W grze powinny znaleźć się treści dotyczące kultury lasowiackiej, życia codziennego i pracy.

Gra musi być oryginalna, nigdzie dotychczas nie publikowana. Autor musi zaświadczyć, że posiada do przesłanego projektu własne prawa autorskie. Najwyżej punktowana przez Jury będzie zawartość merytoryczna, mechanika, szczególny pomysł, walory edukacyjne oraz atrakcyjność.

Gorąco zachęcamy.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy:
Regulamin konkursu

Info: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *