Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 28. zagra z Tarnobrzegu!

W niedzielę, 12 stycznia po raz 28. w Polsce i na całym świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pomoc odbywa się pod hasłem „Wiatr w żagle. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie także w naszym mieście. Tarnobrzeski Sztab WOŚP pracuje pełną parą, tak aby za tydzień być w pełnej gotowości do finału.

W tym roku Orkiestra zbierać będzie środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundusze zebrane podczas finału zostaną przekazane na zakup niezbędnej aparatury do diagnostyki obrazowej oraz narzędzi potrzebnych do działania dziecięcych oddziałów kardiologicznych, neurologicznych czy neonatologicznych.

Wiadomo już, że nie trzeba czekać do 12 stycznia, aby ofiarować datek. Już dziś można zasilić Sztabową Puszkę Stacjonarną. Punkty, gdzie można zostać ofiarodawcą znajdziecie tu: http://wosp-tarnobrzeg.pl/28-final/sztabowe-puszki-stacjonarne/. W dalszym ciągu można przekazywać dary na licytację, aukcję online i straganik. W tym celu należy skontaktować się z Łukaszem Dzierzkowskim (e-mail: aukcje@wosp.tarnobrzeg.pl, tel. 729 397 563). Aktualną listę darów (uzupełnianych na bieżąco) przeznaczonych na sceniczną licytację można znaleźć tu: http://wosp-tarnobrzeg.pl/aukcje-i-licytacje/licytacje-na-scenie/?fbclid=IwAR2P6zwo9cwWvWVQdh4XNdo_tC-QZFitI-cSX9lU6R69QKHo2flKQ3qAbtU.

Wolontariusze w dzień finału będą pracować od godziny 6 rano. Gotowe puszki i identyfikatory czekają już w Sztabie na kwestujących.

Rozkład jazdy WOŚP 2020 w Tarnobrzegu

WOŚP 2020 tarnobrzeg 724x1024 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 28. zagra z Tarnobrzegu!

Link do rejestracji na Bieg „Policz się z cukrzycą”:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4a6kIxC1UEAmecf7-GQc0biP3q9UZg_gtffooE9QGAF-ZGA/viewform?fbclid=IwAR1PLKPjcR4hECsfNRO7ndVTS0suhYSEx4r2d48Qu04pa6a0AFdZYgkQ4fw
Zapisy w tej formie trwają do 10 stycznia 2020 r. Jest jednak szansa na zapisy bezpośrednio przed Biegiem.

W czasie niedzielnego grania na Placu Bartosza Głowackiego znaleźć będzie można także wiele stoisk. Działać będzie Orkiestrowy Straganik i pełne przepysznego jedzenia stoiska, za które odpowiadać będą Stowarzyszenie Dolina Smaku, Restauracja GUSTUM i Dwór Dwikozy.

Zapraszamy!

Źródło: wosp-tarnobrzeg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *