Wykład otwarty Work-Life-Balance – redukujemy stres

pani róża - Wykład otwarty Work-Life-Balance – redukujemy stresJutro, 6 listopada, o godzinie 17:00 w auli Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10 rozpocznie się wykład otwarty pt. „WORK-LIFE-BALANCE – redukujemy stres i przeciwdziałamy wypaleniu zawodowemu”. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Pani Róża. Wykład poprowadzi fundatorka fundacji Joanna Solarska-Kusz.

Co oznacza WORK-LIFE-BALANCE? To stan, w którym nasze życie zawodowe i prywatne tworzą spójną całość, służą naszym celom i oczekiwaniom oraz są zgodne z naszymi zasadami i wartościami. Główną ideą W-L-B jest odnalezienie równowagi między pracą i karierą, a życiem rodzinnym, towarzyskim, rozrywką. Osoby, które potrafią osiągnąć tę równowagę, są mniej zestresowane, a co za tym idzie – zdrowsze.

Kontynuacją wykładu będą warsztaty pt. „Redukcja poziomu stresu”, które odbędą się 27 listopada o godz. 17:00 (na warsztaty można się zapisać bezpośrednio po jutrzejszym wykładzie).

Serdecznie zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Info: Fundacja Pani Róża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *