Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters – Olsztyn, 16-18.11.2018

W dniach 16-18.11.2018 r. ekipa Delfin Masters Tarnobrzeg w składzie: Angelika Rozmus, Agata Meksuła, Katarzyna Szwagiel, Krzysztof Ślęczka, Maciej Płaneta, Piotr Darowski i Maciej Kunicki startowała w Zimowych Mistrzostwach Polski w Pływaniu na basenie 25 metrowym. W zawodach startowało około 500 zawodników i zawodniczek ze 100 klubów z całej Polski i nie tylko. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając 21 medali (7 złotych, 8 srebrnych, 6 brązowych). Klub uplasował się na 16 miejscu.

Zawodnikom i trenerowi Krzysztofowi Dydo składamy wielkie gratulacje!

Czołowe lokaty Mastersów:

Katarzyna Szwagiel

1 miejsce na 200 m stylem zmiennym                   złoty medal

1 miejsce na 800 m stylem dowolnym                   złoty medal

1 miejsce na 200 m stylem dowolnym                    złoty medal

1 miejsce na 400 m stylem zmiennym                   złoty medal

1 miejsce na 400 m stylem dowolnym                   złoty medal

5 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Agata Meksuła

2 miejsce na 50 m stylem dowolnym                     srebrny medal

2 miejsce na 200m stylem dowolnym                    srebrny medal

3 miejsce na 100m stylem dowolnym                    brązowy medal

3 miejsce na 100 m stylem motylkowym              brązowy medal

4 miejsce na 50 m stylem motylkowym

6 miejsce na 100 m stylem zmiennym

7 miejsce na 50 m stylem klasycznym

Angelika Rozmus

2 miejsce na 200m stylem zmiennym                    srebrny medal

2 miejsce na 400 m stylem zmiennym                   srebrny medal

2 miejsce na 100m stylem motylkowym               srebrny medal

3 miejsce na 200 m stylem klasycznym                 brązowy medal

5 miejsce na 50 m stylem klasycznym

5 miejsce na 100m stylem klasycznym

6 miejsce na 50 m stylem dowolnym

7 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Piotr Darowski

1 miejsce na 200m stylem klasycznym                  złoty medal

1 miejsce na 50 m stylem klasycznym                    złoty medal

2 miejsce na 100m stylem klasycznym                  srebrny medal

3 miejsce na 400 m stylem zmiennym                   brązowy medal

Krzysztof Ślęczka

2 miejsce na 200 m stylem dowolnym                   srebrny medal

3 miejsce na 50 m stylem motylkowym                brązowy medal

4 miejsce na 50 m stylem dowolnym

4 miejsce a 100 m stylem dowolnym

Maciej Kunicki

7 miejsce na 200 m stylem zmiennym

5 miejsce na 100 m stylem motylkowym

4 miejsce na 200 m stylem motylkowym

6 miejsce na 50 m stylem motylkowym

Maciej Płaneta

5 miejsc na 800 m stylem dowolnym

5 miejsce na 400 m stylem zmiennym

5 miejsce na 200 m stylem grzbietowym

7 miejsce na 400 m stylem dowolnym

10 miejsce na 200 m stylem dowolnym

14 miejsce na 100 m stylem dowolnym

19 miejsce na 50 m stylem dowolnym

SZTAFETY

2 miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym mieszane                                 srebrny medal

(Agata Meksuła, Piotr Darowski, Maciej Kunicki, Katarzyna Szwagiel)

3 miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym mężczyzn                               brązowy medal

(Krzysztof Ślęczka, Maciej Kunicki, Piotr Darowski, Maciej Płaneta)

4 miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym mężczyzn

(Maciej Płaneta, Piotr Darowski, Maciej Kunicki, Krzysztof Ślęczka)

5 miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym mieszana

(Piotr Darowski, Krzysztof Ślęczka, Agata Meksuła, Angelika Rozmus)

 

Źródło: Angelika Michalik

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *